Hlavní navigace

ČT24 nabídne zvukové podcasty pořadů Hyde Park Civilizace a Vědecké Interview

5. 4. 2018

Sdílet

ČT24 - nový web Autor: ČT24

Souhrn pořadů věnovaných vědeckým tématům si mohou zájemci poslechnout každé pondělí po odvysílání Hyde Parku Civilizace nebo Vědeckého Interview. Podcasty jsou součástí článků na webu ČT24, věnovaných aktuálním tématům z Hyde Park Civilizace.

V dohledné době bychom rádi mezi podcasty přidali i další pořady ČT24, nejen z oblasti vědy, ale také publicistiky, plánuje šéfeditor webu ČT24 Aleš Měřička. Primárně by se mělo jednat o diskusní pořady, jako je Fokus Václava Moravce.

Uvedené pořady jsou dostupné také na platformě SoundCloud, která je třídí do jednotlivých playlistů a jsou k dispozici i v originálním znění. Ve zvukovém archivu máme všechny díly Hyde Parku Civilizace, které vznikly – je jich více než 200. Můžete si poslechnout rozhovory s takovými osobnostmi jako dalajláma, horolezec Reinhold Messner nebo bioložka Jane Goodallová. Navíc jsou pro vás připravené i rozhovory v originále, všech šedesát dílů se zahraničními osobnostmi si jako podcast můžete pustit v původní jazykové verzi, dodává moderátor Hyde Parku Daniel Stach.

Pro majitele telefonů Apple nebo jiných zařízení se systémem iOS je obsah k dispozici také přes platformu iTunes. Diváci mohou poslouchat i sportovní podcasty, například Fotbal fokus podcast nebo Hokej fokus podcast. Typicky se podcasty pohybují délkou mezi 30 a 60 minutami – delší formát je podle některých studií ideální právě proto, že posluchači při poslouchání podcastů většinou sportují, řídí nebo vykonávají jinou, dlouhodobější činnost.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).