Hlavní navigace

ČTK začala vysílat dva pořady na Televizi Seznam

19. 3. 2021

Sdílet

ČTK - Pohled zblízka Autor: Repro Televize Seznam

Agentura ČTK začala připravovat dva pořady na internetové Televizi Seznam. První pořad je zpravodajský a jmenuje se Pohled zblízka. ČTK v něm přináší klíčové výroky lidí z politiky a byznysu, jejichž rozhodnutí hýbou životy všech obyvatel, záznamy důležitých událostí či zajímavostí z přírody i společnosti. Záběry jsou vždy natočené z místa, kde se událost odehrála – zblízka.

„Využíváme video obsah, který už je jednou natočený, a dostáváme ho k dalším uživatelům. Zpravodajství a publicistika na Televizi Seznam letí, takže doufáme, že se jejím divákům trefíme do noty,“ uvedl ředitel strategie a rozvoje Jaroslav Kábele.

Obsah krátkých a syrových videí vychází většinou z přímých přenosů (videostreamů), které ČTK téměř denně zajišťuje pro své odběratele ze zpravodajských událostí nebo pro své komerční klienty z jejich tiskových konferencí, kulatých stolů, debat, vyhlašování cen nebo prezentací nových produktů.

Druhým pořadem je Pro Business. Tato služba je placená a slouží stejně jako ostatní služby servisu Protext ČTK pro komunikační strategii firem. Námět pro obsah tohoto videa přináší klient, videa vytvářejí novináři, kteří hledají zajímavosti v zákulisí firem a institucí a ukazují jinou tvář hlavních osobností byznysu, vědy nebo politiky. Videa Pro Business nejsou součástí zpravodajského obsahu ČTK, analogicky navazují na podcastové rozhovory Četkast Pro Business, které ve své PR divizi Protext připravuje od prosince loňského roku. Podcasty jsou dostupné na platformách Spotify, Google Podcasts a Apple Podcasts.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 3. 2021 8:56

  Malata1

  Ten nadpis zní divně. Opravdu ČTK vysílá? To přece Televize Seznam má licenci k vysílání, takže ta vysílá dva pořady vyrobené ČTK.

 • 21. 3. 2021 20:21

  Mr. McFly

  Televize Seznam začala vysílat dva pořady ČTK

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).