Hlavní navigace

Čtvrteční výluky DVB-T2 postihnou Frýdek-Místek, v týdnu dojde i na Sušici nebo Příbram

29. 10. 2018

Sdílet

České Radiokomunikace oznámily plánované údržbové přestávky svých DVB-T a DVB-T2 multiplexů. Komerční DVB-T multiplex 2 nebude dostupný během zítřejšího rána na kanále 48 v oblasti Sušicka, stejná výluka je pak nepravidelně anoncována i na celý zítřejší den s náhradním provozem do náhradních anténních systémů. K dalšímu výpadku by pak na stejném vysílači mělo dojít i ve středu ráno.

Ve středu pak další ohlášená výluka postihne obyvatele Příbramska, kteří přijdou od devíti ráno do tří odpoledne o vysílání veřejnoprávního DVB-T multiplexu 1 na kanále 29 a o vysílání komerčního DVB-T multiplexu 2 na kanále 41. Všechny oznámené výluky kromě nepravidelné odstávky sušického Svatoboru proběhnou bez náhrady.

O stejné dvě DVB-T sítě, tedy veřejnoprávní jedničku a komerční dvojku přijdou i obyvatelé Železné Rudy na kanálech 43 a 38. Oba multiplexy se odmlčí od deseti dopoledne do čtyř hodin odpoledne.


Autor: Digistránky.cz

Oznámené výluky vysílačů ČRa na tento týden.

Nejrozsáhlejší výluka tak tento týden postihne obyvatele Frýdku-Místku, i když se týká pouze ranních hodin. Od jedné do tří ráno se odmlčí veřejnoprávní DVB-T multiplex 1 na kanále 54 a komerční dvojka na kanále 37. Veřejnoprávní přechodová DVB-T2 síť 11 na kanále 26 pak nepoběží od tří do pěti ráno, stejně jako komerční přechodová DVB-T2 síť na kanále 28.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).