Hlavní navigace

Dáme jídlo začalo rozvážet McDonald’s, Uber tak přišel o exkluzivitu

5. 11. 2019

Sdílet

DameJidlo.cz

Dáme jídlo začalo rozvážet nabídku ze sítě rychlého občerstvení McDonald’s, společnost Uber tak přišla (alespoň v Česku) o exkluzivitu.

Získáním kontraktu, který byl až do nedávna celosvětově vyhrazen jen americké Uber Eats, si Dáme jídlo připsalo rázem 73 „restaurací“  po Česku. Společnost garantuje dodání jídla z populární fastfoodové sítě do 20 minut, což je rekordní čas, který pro jiné podniky nenabízí.  Za rychlé dodání si nicméně zákazník připlatí, účet za dodání je totiž v takovém případě 39 korun, což je o něco více, než si společnost účtuje běžně. Podmínkou je nicméně dojezdová vzdálenost maximálně 10 minut od restaurace.

„Službu mohou využít všichni, jejichž adresa se nachází v desetiminutové dojezdové vzdálenosti od jakékoli z těchto provozoven. Takových lidí jsou nyní v Česku více než dva miliony,“ komentuje Filip Fingl, ředitel Dáme jídlo.

Společnost McDonald’s díky tomuto kroku začíná rozvážet také v regionech: „Rozvoz jídla je v Česku stále populárnější. I proto jsme se rozhodli, že službu McDelivery nabídneme také zákazníkům z regionů. Jako nejlepší partner pro rozvoz po celé České republice nám vyšla společnost Dáme jídlo. Začátek této spolupráce je pro nás dalším důležitým milníkem,“ říká Zuzana Svobodová, ředitelka komunikace McDonald’s.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 11. 2019 18:59

    LM

    Společnost garantuje dodání jídla z populární fastfoodové sítě do 20 minut.

    Slovo slibuje je výstižnější, reálně (z vlastní zkušenosti) to je okolo 30–40 minut.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).