Hlavní navigace

Digi TV v akci zlevnila měsíční poplatek u své IPTV služby

1. 2. 2018

Sdílet

Digi-CZ-logo-gradient_perex Autor: Digi CZ

Základní balíček televize přes internet se 74 programy operátor zlevnil o padesát korun a vyjde tak na necelých tři sta korun. Nejnižší balíček i balíček Maxi bude nově stát stejně jako satelitní služba Digi TV. 

V základu balíček obsahuje 74 programů, z toho 31 v HD rozlišení, Balíček MAXI se 103 televizními kanály a 43 z nich v HD rozlišení bude stát necelých osm set korun měsíčně, oznámila televize.

Slevová akce bude platit do odvolání, její podmínkou je uzavření smlouvy na dva roky. Zvýhodněná cena pak platí pro celé dvouleté období.

Všichni noví zákazníci, ať už satelitní, nebo IPTV služby, budou mít navíc první čtyři měsíce svého úvazku službu zdarma, Digi TV prodloužila do konce února svoji akci Zima zadarmo. 

Dokoupením mobilní služby Digi2Go za sto korun měsíčně mohou využívat IPTV služby i zákazníci satelitní Digi TV. Další slevu necelých sto padesáti korun měsíčně na služby operátora pak mohou čerpat zákazníci, kteří si u společnosti Digi CZ objednají vysokorychlostní internet. 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 2. 2018 13:34

  Jirka (neregistrovaný)

  Používám RSS feed a bylo by super kdyby se do původního Lupa feedu netlačily články o nějakých televizích. Na to udělejte separátní feed vedle. Chovatele psů taky nebude zajímat problematika velkokapacitních výkrmen, i když je to taky o zvířátkách.
  BTW: musel jsem odtranit dvě naprosto slušná slova ! Lupo, to smrdí !
  "Váš názor byl vyhodnocen jak spam (v textu byla použita zakázaná slova) a nebude přijat. Pokud se domníváte, že zadáváte regulérní názor, pošlete nám ho prosím e-mailem do redakce na adresu redakce (zavináč) lupa (tečka) cz"

 • 5. 2. 2018 19:10

  Bez přezdívky

  Zdravím, děkuji za odpověď pro předtazatele.

  Chtěl bych se zeptat, zda alespoň neplánujete v rámci RSS feedů nějak odlišit Digizone a Lupa články. Rád si lupu čtu, ale to že se musím prokousávat články typu:
  "Jaro bude na Nově ve znamení soutěží. Odvysílá další Superstar i druhou řadu Robinsonova ostrova"
  mě dost mrzí a spíše mě to odrazuje. Osobně si myslím že čtenáři Lupy se na Novu moc nedívají....

  Takže když nebude separátní feed, bylo by super mít technickou možnost články odlišit v RSS čtečce - ať už dle odkazu, jména autora, tagu, kategorie...
  Některé weby mají v feedu podobný obsah:

  <dc:creator><![CDA­TA[Martin Brinkmann]]></dc:cre­ator>
  <category><![CDA­TA[Software]]></ca­tegory>

  Děkuji

 • 1. 2. 2018 13:12

  Karel Novotný (neregistrovaný)

  Dobrý den, dnes zatím 4 články a z toho polovina z Digizone. Neprehanite to trochu?
  Dá se Lupa nastavit tak, aby nezobrazovala články z Dz?
  Placení na Dz výsledky nepřineslo a bylo logicky zrušeno, Dz sloučena s Lupou, tak teď je na řadě co? Ubrat na čtenosti i Lupě tím, že čtenáře nasejeme zahlcením irelevantními články?
  Zatím se vám to daří.

 • 1. 2. 2018 13:49

  David Slížek

  Dobrý den, den ještě není zdaleka u konce :) Převaha textů na hlavní stránce je způsobena mimo jiné tím, že DigiZone neměla oddělené delší texty a aktuality, ty se nám tak při exportu dostaly na homepage. Za pár dní se to srovná. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

 • 1. 2. 2018 13:56

  David Slížek

  Dobrý den, samostatný feed DigiZone existuje (a původní feedy jsou na něj přesměrovány) - najdete jej na stránce s přehledem všech RSS feedů Lupy. DigiZone je teď součástí Lupy, takže vydělovat její texty z feedů celého serveru neplánujeme. Posune se ale tematické zaměření - DigiZone už nebude psát programové tipy na pořady terestrických televizí, ale zaměří se na IPTV, streaming, kabelové operátory a další témata, o kterých běžně píšeme i na Lupě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).