Hlavní navigace

Disney+ otevírá registraci pro české uživatele za akční cenu

10. 5. 2022

Sdílet

Simpsonovi Autor: 20th Century Television

Od 10. května 2022 se mohou fanoušci Disney+ zaregistrovat k předplatnému v České republice. Firma láká na akční nabídku ročního přístupu za cenu předplatného na osm měsíců. Zájemci tedy zaplatí 1590 Kč. Nabídka bude dostupná pro ty, kteří se registrují do půlnoci 13. června 2022. Nabídku je nutné využít do 26. června 2022.

Streamovací služba bude spuštěna v České republice 14. června 2022. Běžná cena měsíčního předplatného je 199 Kč, ročního pak 1990 Kč. 

Společnost oficiálně potvrdila, že v nabídce budou například seriály Simpsonovi a Chirurgové, rodinné snímky Luca, Encanto nebo Cruella, seriály Boba Fett: Zákon podsvětí, Mandalorian nebo Obi-Wan Kenobi. Dále se uživatelé mohou těšit na seriál Moon Knight od studia Marvel. Zhlédnout budou moci také film Shang-Chi a legenda o deseti prstenech.

V nabídce nebude chybět komediální seriál Jen vraždy v budově, Pam a Tommy nebo The Kardashians. Z dílny National Geographic se představí dokumentární seriál Svět očima Jeffa Goldbluma nebo Oscarem oceněný film Free Solo.

Disney+ nabídne vysokou kvalitu obrazu a možnost streamovat až na čtyřech zařízeních najednou, neomezené stahování až na deseti zařízeních, podporu IMAX Enhanced u vybraných titulů, možnost nastavení až sedmi různých profilů, včetně možnosti nastavit dětský profil, který má snadno ovladatelné rozhraní vhodné pro děti s přístupem k obsahu přiměřenému jejich věku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).