K čemu je to dobré v praxi? Dejme tomu ze nemuzu střechu nasnimat dronem. Tak tedy použiji satelitní fotografie.
Je to napsané ve zprávičce. Pravda, až v druhém odstavci. Kvůli uvedenému použití asi nebudete kupovat drahou satelitní fotografii ve vysokém rozlišení, a ty dostupné zdarma nemají dostatečné rozlišení. A nejde jen o snímky, jde o sklony, orientaci – to byste musel nějak dopočítat i z těch snímků z dronu.