Hlavní navigace

DVB-T2 Multiplex 24 zahajuje vysílání z nové lokality v Děčíně

28. 6. 2021

Sdílet

Děčín-Sokolí vrch (DVB-T2 Multiplex 24) Autor: Digital Broadcasting

V osm hodin ráno začne z lokality Děčín-Sokolí vrch vysílat digitální televizní síť Multiplex 24. Společnost Digital Broadcasting využívá pro šíření sítě 21. kanál. „Souběžně budeme vysílat ze stávající lokality Děčín-Chlum na 21. kanálu ještě tři měsíce,“ uvedl za provozovatele multiplexu Martin Roztočil.

Po vypnutí vysílače Děčín-Chlum bude v provozu celkem 79 vysílačů DVB-T2 Multiplexu 24. K dnešnímu dni pokrývá 93,3 % území a 97,6 % obyvatel České republiky.

V síti jsou zařazeny programy Nova, Nova Action, Nova 2, Nova Gold, Paramount Network, Joj Family, Relax, Rebel, CS Mystery, ABC TV, Galerie, Klenot TV, Sport 5, Šlágr a Televize přes anténu. Nechybí také regionální televizní stanice podle příslušné oblastiNabídku doplňují rozhlasové programy Radio Čas, Radio Čas Rock a Radio Dálnice.

Pokrytí signálem z vysílače Děčín-Sokolí vrch
Autor: Digital Broadcasting

Pokrytí signálem z vysílače Děčín-Sokolí vrch

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 6. 2021 10:25

    bez přezdívky

    "V síti jsou zařazeny programy Nova, Nova Action, Nova 2, Nova Gold, Paramount Network, Joj Family, Relax, Rebel, CS Mystery, ABC TV, Galerie, Klenot TV, Sport 5, Šlágr a Televize "

    To je sranda jak ani jedna ta TV není vlastně potřeba. Měli by do těch vysílání vkládat texty jako na cigára. Nebo aspon text "Čekání na smrt" a u toho nějakou "čekací" animaci.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).