Hlavní navigace

E-shopové žně pomalu začínají. Dnes startuje Den dopravy zdarma

Sdílet

Jan Beránek 15. 11. 2016

Od oběda do oběda. Už pátý ročník akce, která vznikla podle vzoru amerických obchodů, startuje dnes v poledne. Princip akce je jednoduchý – zapojené obchody nebudou účtovat 24 hodin poštovné u objednávek, jejichž hodnota přesáhne tři sta korun. 

Za akcí stojí srovnávač cen Heureka a letos se do ní zapojilo 1636 e-shopů. „Den dopravy zdarma loni přinesl Kasa.cz nárůst tržeb o 70 procent v porovnání se stejným obdobím předcházejícího roku. Letošní rok očekáváme minimálně stejně úspěšný jako ten loňský. Posilujeme kvůli tomu dopravu a navyšujeme počet zaměstnanců na skladech,“ tvrdí Andrea Čižmářová z Kasa.cz.

Některé e-shopy si akci protáhnou na celý týden, který je rozdělený státním svátkem. Třeba Alza, která už jede v předvánočním režimu. K tisícovce zaměstnanců proto obchod najal na sezónu ještě šest stovek brigádníků. Dnem dopravy zdarma to ale jenom začíná. Na konec listopadu už e-shopy chystají slevy na černý pátek. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 11. 2016 6:59

    Robot (neregistrovaný) ---.inext.cz

    Heureka jede vyborne. Den pred dopravou zdarma jim nesel dobit kredit na heureka .cz ani na .sk cely den a primo v den dopravy zdarma vecer nesly jejich stranky s produkty. Zajem uz asi neni tak velky, kdyz si mohou dovolit takove vypadky v hlavni sezone:)