Hlavní navigace

E-shopové žně pomalu začínají. Dnes startuje Den dopravy zdarma

15. 11. 2016

Sdílet

Od oběda do oběda. Už pátý ročník akce, která vznikla podle vzoru amerických obchodů, startuje dnes v poledne. Princip akce je jednoduchý – zapojené obchody nebudou účtovat 24 hodin poštovné u objednávek, jejichž hodnota přesáhne tři sta korun. 

Za akcí stojí srovnávač cen Heureka a letos se do ní zapojilo 1636 e-shopů. „Den dopravy zdarma loni přinesl Kasa.cz nárůst tržeb o 70 procent v porovnání se stejným obdobím předcházejícího roku. Letošní rok očekáváme minimálně stejně úspěšný jako ten loňský. Posilujeme kvůli tomu dopravu a navyšujeme počet zaměstnanců na skladech,“ tvrdí Andrea Čižmářová z Kasa.cz.

Některé e-shopy si akci protáhnou na celý týden, který je rozdělený státním svátkem. Třeba Alza, která už jede v předvánočním režimu. K tisícovce zaměstnanců proto obchod najal na sezónu ještě šest stovek brigádníků. Dnem dopravy zdarma to ale jenom začíná. Na konec listopadu už e-shopy chystají slevy na černý pátek. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 11. 2016 6:59

    Robot (neregistrovaný)

    Heureka jede vyborne. Den pred dopravou zdarma jim nesel dobit kredit na heureka .cz ani na .sk cely den a primo v den dopravy zdarma vecer nesly jejich stranky s produkty. Zajem uz asi neni tak velky, kdyz si mohou dovolit takove vypadky v hlavni sezone:)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).