Hlavní navigace

Do Hlavních zpráv na Primě se vrací Eva Perkausová a Roman Šebrle

29. 9. 2020

Sdílet

Eva Perkausová, Roman Šebrle Autor: TV Prima

Televize Prima oznámila, že od 5. října se do Hlavních zpráv vrátí moderátorská dvojice Eva Perkausová a Roman Šebrle. Doplní Karla Voříška a Kláru Doležalovou. 

„Pro naši televizi jsou Hlavní zprávy klíčovým pořadem. Jsem proto rád, že ho budou moderovat Eva s Romanem. Oba mají s hlavní zpravodajskou relací dlouholeté zkušenosti a diváci je mají rádi. Nová dvojice diváky spolu se snahou celého týmu o skvělý obsah určitě zaujme,“ oznámil ředitel zpravodajství a publicistiky Pavel Štrunc.


Autor: TV Prima

Eva Perkausová a Roman Šebrle

Perkausová po startu CNN Prima News uváděla společenský magazín Showtime. Šebrle diváky provázel sportovními relacemi. V létě oba zaskočili za Libora Boučka a Soňu Porupkovou v ranním magazínu Nový den.

„Jelikož se Hlavní zprávy kromě Primy vysílají i na CNN Prima News, bude to pro nás oba určitě výzva. Ale je to něco, do čeho stojí za to jít. Hlavní zpravodajská relace je totiž pro mě v rámci televize něco jako olympiáda,“ dodala Eva Perkausová. „S Evou jsme se za tu dobu oba hodně naučili a posunuli se profesně dopředu, a tak věřím, že divákům nabídneme to, co od nás chtějí – kvalitní zprávy v lidském podání,“ uzavřel Roman Šebrle.

Ve večerní zpravodajské relaci už se diváci nesetkají s Veronikou Kubíčkovou a Jaroslavem Brousilem. „S Veronikou jsme se sami rozhodli nepokračovat v Hlavních zprávách. Naplno se vracím jako moderátor kontinuálního vysílání Zpráv na CNN Prima News, které je mi živějším formátem bližší. Stále v něm také mohu získat hodně nových zkušeností,“ oznámil moderátor Jaroslav Brousil prostřednictvím svého instagramového účtu.

Prima rovněž zařadí před Hlavní zprávy novou relaci o počasí s přehledným souhrnem těch nejdůležitějších meteorologických informací. Stejný princip už diváci znají z ČT24, kde takto v 18.55 začínají Události za okamžik.

V létě TV Prima bez konkrétního data oznámila, že v průběhu podzimu začne Hlavní zprávy vysílat jen na Primě.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).