Hlavní navigace

Exotická reality show Survivor začne na Nově v lednu

28. 12. 2021

Sdílet

Survivor Autor: TV Nova

Televize Nova nasadí od ledna do svého večerního programu a na videotéku Voyo reality show Survivor Česko-Slovensko. První epizoda bude 10. ledna 2022 na Voyo a následně od 11. ledna 2022 ve 20:20 ve vysílání TV Nova.

Z doručených přihlášek bylo vybráno 8 Čechů a 4 Slováci, které čeká „boj o přežití“ v Dominikánské republice. Dalších 12 soutěžících pochází z řad známých osobností. Budou na ostrově bojovat v různých hrách.

Z českých celebrit tuto výzvu přijali zpěvák, herec a moderátor Vojtěch Drahokoupil, herečka, zpěvačka a stand-up komička Iva Pazderková, youtuberka, blogerka a moderátorka Nikola Čechová, moderátor rádia Evropa 2 Tomáš Zástěra, finalistka kuchařské soutěže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili, herečka a zpěvačka Barbora Jánová a také model, herec a bývalý fotbalista Matěj Paprčiak. Barvy slovenských celebrit budou reprezentovat videomaker Daniel „GoGo“ Štrauch, vítězka 12. série reality show Farma Xénia Gregušová, populární MMA zápasník Gábor Boráros, fotbalista a účastník reality show Love Island Nathan Christián Dzaba a 14násobná šampiónka v karate Veronika Havlik.

Soutěžící si budou muset poradit nejen se svými soupeři, nehostinnou tropickou džunglí, nedostatkem potravy a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. Aby přežili, budou si muset vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, zajistit si jídlo a vodu nebo se naučit zakládat a udržovat oheň. Na konci náročného souboje, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude na vítězného ostrovana čekat výhra 2,5 milionu korun.

Českým průvodcem bude sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný. Slovensko bude zastupovat Martin Šmahel, kterého znají diváci TV Markíza jako moderátora online pořadu Farma X-tra.

Od svého vzniku v roce 1997 byl formát Survivor adaptovaný už v 48 teritoriích. V České republice byl uveden na televizi Prima jako Trosečník, na Nově v letech 2017 a 2018 jako Robinsonův ostrov.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).