Hlavní navigace

Filip Horký dal výpověď v TV Seznam, míří do CNN

20. 9. 2019

Sdílet

Filip Horký

Šéfeditor zpravodajství Televize Seznam Filip Horký dal ve firmě výpověď a míří do nově chystané zpravodajské stanice CNN Prima News. Uvedl to server Info.cz. „Na jeho místo šéfeditora zpravodajství budeme hledat adekvátní náhradu,“ uvedla k odchodu Horkého mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová.

Držitel Novinářské křepelky pracuje pro Seznam od října 2017, předtím působil v DVTV a na ČT24. 

„Práce v redakci stanice jako je CNN, Al Jazeera English, BBC, ale třeba i pro Euronews nebo France 24, to je můj sen. Ale pro sen musíte něco dělat. Musel bych třeba mít zatraceně lepší angličtinu, než mám teď. Jenže já o tom zatím jen mluvím a nic nedělám. Už jsem nicméně byl v kontaktu s Euronews nebo s magazínem Politico. A ze CNN mě někdy na přelomu roku sami kontaktovali a napsali mi, abych jim poslal životopis. Ale žádné další pokračování to nemá. Zatím,“ řekl Filip Horký v rozhovoru pro Lupu v září 2017.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 9. 2019 21:10

    Martin

    CNN v Česku by bylo úžasné, pokud by to skutečně bylo CNN. Jenže tohle je Prima, se všemi jejími zápory, s tím, že je to z velké části komerční bulvár a s tím, že byli několikrát usvědčeni z cílené manipulace zpravodajství. Pak mohou používat značku jakou chtějí, ale těžko to samotné jméno kvalitě a důvěryhodnosti pomůže.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).