Hlavní navigace

FilmBox Premium HD bude v dubnu k dispozici zdarma na vybraných platformách

10. 4. 2018

Sdílet

Filmbox_PREMIUM_HD_BLACK-2016-logo_perex Autor: Filmbox

Od 13. do 29. dubna mohou diváci bezplatně sledovat filmy a napínavé seriály, které běží na programu FilmBox Premium HD. Promo akce programu FilmBox Premium HD bude v daném období na vybraných televizních platformách probíhat nejenom na českém trhu, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku.

Ke konci dvoutýdenní promo akce odvysílá kanál první dva díly seriálu Mladý papež, kdy se v hlavních rolích surreálného seriálu představí Jude Law Diane Keaton.

Jak serveru DigiZone sdělil mediální zástupce kanálu Marek Němec, v České republice by se akce měla primárně týkat satelitní platformy Skylink. S velkou pravděpodobností se přidají i další jako O2, UPC, nebo freeSat a i menší televizní platformy jako Selfnet či Netbox, dodal Němec. 

Šéf tuzemské Digi TV Vladimír Rusnák pak serveru DigiZone potvrdil, že jak na satelitní Digi TV, tak v rámci IPTV služby Digi2Go, bude program Filmbox Premium HD do volného vysílání rovněž zařazen.

K akci se přidala i IPTV platforma SledováníTV.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).