Hlavní navigace

František Peterka definitivně opustil Prodeti.cz. E-shop přenechal Mall Group

2. 3. 2017

Sdílet

Proděti.cz vznikalo jako projekt bývalých lidí z Allegra. Od konce roku už má ale nové rodiče. I jeho noví vlastníci mají ale Allegro v životopisu. Po Janu Davídkovi se svého podílu zbavil i František Peterka a e-shop úplně spadá pod Rockaway Jakuba Havrlanta

Koncem loňského roku jsem prodal zbývající podíl v Proděti.cz a Bambino.sk skupině Mall Group, která se tak stala 100% vlastníkem projektu. Už od října loňského roku pracuji na postupném předávání projektu kolegům z Mall Group, které se nyní chýlí ke konci. Stejně jako mé působení v Proděti,“ tvrdí Peterka s tím, že z byznysu úplně neodchází. 

Proděti.cz vzniklo před třemi a půl lety a podařilo se trefit nastupující trend. „Proděti vyrostlo v druhou největší speciálku v Česku a na Slovensku s ročními tržbami přes 250 milionů korun,“ vypočítává Peterka. 

Rockaway, respektive Mall Group, tak po CZC.cz dokončilo kompletní převzetí dalšího e-shopu, ve kterém drželo podíl z minulosti. V případě Proděti.cz, respektive Club Shop s.r.o., držela Havrlantova skupina do konce roku zhruba dvoutřetinový podíl. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).