Hlavní navigace

HBO GO uvedlo premiéru seriálu Trust, v klasickém vysílání se objeví až v pátek večer

27. 3. 2018

Sdílet

HBO GO (470 x 264 px)

V pondělí uvedla OTT služba HBO GO premiéru nového seriálu Trust režiséra Dannyho Boyela. Na televizní premiéru dramatu o únosu miliardářského dědice si budou muset diváci počkat až do pátku 30. března, kdy ve 21 hodin uvede první díl klasické HBO. 

Diváci se mohou těšit na Donalda Sutherlanda v hlavní roli, dále třeba na Hilary Swank, Brendana Frasera, Michaela Espera nebo Harrise Dickinsona.

Synopse seriálu

Příběh Johna Paula Gettyho III., dědice naftařského impéria rodiny Gettyových. V roce 1973 je mladý Getty v Římě unesen mafií, která požaduje výkupné v hodnotě několika milionů dolarů. Seriál zachycuje mladíkovo utrpení v rukou únosců, kteří nedokážou pochopit, proč o jejich zajatce nikdo nestojí. Italská policie se domnívá, že se jedná o nejapný žert, a odmítá se vyšetřováním zabývat. Paulův otec si v Londýně užívá drog a nezvedá telefon, Paulův dědeček, patrně nejbohatší muž světa, trčí ve svém tudorovském sídle ve společnosti pěti milenek a ochočeného lva. Nemá čas. A tak je na Paulově matce, aby se stále zoufalejšími únosci vyjednávala. Jenže ta nemá žádné peníze.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).