Hlavní navigace

HP Tronic prodává e-shop Vltava.cz hudebním prodejcům z Třince

24. 5. 2018

Sdílet

Vltava.cz

Skupina HP Tronic se zbavuje dnes již legendárního e-shopu Vltava.cz, který začal fungovat v roce 1996. Vltavu za nespecifikovanou částku získává společnost TONIS distribuce sídlící v Třinci. Provoz přebírá ke 24. květnu tohoto roku.

TONIS začne v „brzké době“ na doméně Vltava.cz provozovat vlastní e-shop zaměřený na hudbu. Podobný sortiment nabízí také na adrese Tóny.cz. Současná podoba tohoto webu spadá spíše někam do minulého tisíciletí.

Ostatně i současná Vltava nepatří mezi nejmodernější zážitky v online nakupování. Doposud se soustředila rovněž na prodej hudby. V nabídce má nicméně stále položky jako „elektro“ nebo „kosmetika“. Pod nimi jsou ovšem opět schovaná hudební alba a odkaz na e-shop Kasa.cz spadající pod HP Tronic.

Zlínský HP Tronic prodej vysvětluje užší specializací. „V loňském roce jsme úspěšně dokončili transakci, prostřednictvím které byla do skupiny HP TRONIC začleněna společnost Datart, což před nás staví úkol procesně propojit síť prodejen Euronics a Datart do jednoho funkčního celku. Jsme si vědomi náročnosti tohoto úkolu a potřeby se na něj plně koncentrovat, proto jsme se rozhodli některé aktivity, mezi nimi i další provozování obchodu www.vltava.cz, ukončit,“ uvádí ředitel HP Tronicu Daniel Večeřa.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 5. 2018 18:31

    Lol Phirae (neregistrovaný)

    legendárního e-shopu Vltava.cz

    Ano, nostalgicky jsem si zavzpomínal na několik objednávek, na jejichž vyřízení již ~15 let marně čekám...

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).