Hlavní navigace

Hra o trůny dospěla do závěrečné série, v Praze má velkou kampaň

15. 4. 2019

Sdílet

HBO - Hra o trůny Autor: HBO

Slavnostní premiérou v kině CineStar na pražském Andělu dnes česká HBO oficiálně zahájí uvedení osmé a finální řady seriálu Hra o trůny. Vyprodané večerní akce se zúčastní herec Christian Vit, který se objevil v první epizodě páté série.

HBO Europe k uvedení seriálu připravila provokativní kampaň se sloganem „Vaše vláda končí 15. dubna“. Nápisy se objevily na chodnících před budovami všech ministerstev v Praze. Slogan je i na Pražském hradě, dále před VŠE a stadiony Sparty a Slavie.

 

Teasing začal pátečním videomappingem na metronomu na pražské Letné. Přes víkend byla na stejném místě instalace s Nočním králem. Při derby pražských „S“ se odehrál nástup fotbalových týmů v doprovodu postav z Noční hlídky a Svobodných lidí za zvuku seriálové melodie. 

Postavy z Noční hlídky budou v pondělí dělat „nábor“, navštíví vybrané vydavatelské domy a od 16.30 zakotví před CineStar Anděl, kde se budou fotografovat s fanoušky na Železném trůnu. Ten bude k dispozici na pondělní slavnostní premiéře pro fanoušky. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).