Hlavní navigace

Ignum změnilo majitele

18. 11. 2019

Sdílet

Webhostingová společnost Ignum se minulý týden stala součástí málo známé slovenské firmy WY Group. Částka, za kterou protistrana českou webhostingovou společnost odkoupila, není známa.

WY Group je na trhu prakticky neznámý subjekt, který nedávno založil slovenský investiční fond Sandberg Capital. Společnost nyní skupuje některé významné regionální webhostingové hráče (na Slovensku zahájila kariéru převzetím Webglobe – Yegon).

“Společnost IGNUM vnímáme jako etablovaného hráče v segmentu prodeje domén a poskytování webhostingových služeb na českém trhu, která disponuje podobným portfoliem produktů a zákaznickou základnou jako Webglobe – Yegon. Podobnost těchto dvou firem, jejich vnitřní filosofie a směřování nás přesvědčily, že to bude správný krok, a jsme rádi, že právě IGNUM zajistí společnosti WY Group vstup na český trh” prohlásil k akvizici WY Group její ředitel Igor Strečko.

Na fungování Ignum, včetně personálního obsazení, by se zatím nemělo nic měnit.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).