Hlavní navigace

IPTV platforma Kuki nabízí na zkoušku čtrnáctidenní test svých tří tarifů zdarma

15. 11. 2018

Sdílet

TV Kuki

Zájemci o pořízení IPTV služby si nyní mohou bezplatně po dobu dvou týdnů otestovat trojici tarifů – Kuki menší, Kuki větší nebo Kuki start. Pro aktivaci testovacího provozu stačí vybrat příslušný tarif a zaregistrovat se do vlastního Kuki konta. 

Po registraci získá zájemce automaticky přístup pro jedno fixní zařízení, tedy chytrou televizi nebo set-top box, a dalších pět přístupů pro mobilní zařízení, jako je tablet nebo chytrý telefon. Aktivovány budou i všechny funkce charakteristické pro IPTV služby, jako je možnost odloženého sledování odvysílaných pořadů za posledních 168 hodin. Pokud zákazník nebude chtít v užívání pokračovat, stačí odběr odhlásit.

„Možnost vyzkoušet si zdarma službu, kterou bude zákazník dlouhodoběji využívat, je u velkých hráčů na trhu samozřejmostí. Kuki na 14 dní umožní zdarma si vyzkoušet a pochopit, v čem je rozdíl mezi klasickou televizí a IPTV službou,“ vysvětluje Vladimír Tovarňák, který je odpovědný za marketing platformy.

Pro aktivaci služby není nutné podepisovat smlouvu a i její ukončení probíhá online. Pro registraci nového zákazníka na dva týdny zdarma je ale nutné zadat platební kartu. V případě, že uživatel službu ukončí během čtrnáctidenní zkušební lhůty, žádná platba mu z karty stržena nebude. Před vypršením zkušební doby Kuki osloví klienta emailem a upozorní ho, že brzy dojde k překlopení do placené verze. Pokud nebude mít zájem, odběr zruší.

Uživatelé mají možnost si v rámci této nabídky vyzkoušet i dokoupit balíčky navíc, jako jsou kanály HBO nebo knihovna seriálů, filmů a pořadů, které Kuki automaticky nahrává a třídí podle sérií a epizod. Pokud bude chtít uživatel tyto služby, musí za ně ale zaplatit. Zdarma má totiž k dispozici pouze hlavní tarif Kuki menší, Kuki větší nebo Kuki start. Nicméně za dokup je vždy účtována poměrná částka služby do konce trialu, tedy maximálně čtrnáct dní, dodává Tovarňák.

Tarif Kuki větší zahrnuje přes 140 televizních kanálů, ze kterých je třicet pevně nastavených a dalších třicet si zákazník volí z nabídky sám. Kuki menší nabízí přes šedesát televizních programů, ze kterých je patnáct pevně nastavených a dalších patnáct si uživatel volí z nabídky sám. V obou tarifech je možné nabídku volitelných programů po třiceti dnech změnit. 

Zároveň je možné pořady z nastavených programů sledovat až sedm dní po jejich odvysílání a uživatel má k dispozici deset hodin místa pro vybrané nahrávky. Poslední tarif je Kuki start a nabízí 44 pevně daných stanic a posun v čase omezený na 24 hodin.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).