Hlavní navigace

IPTV služba Lepší.TV nyní umožňuje sledování pořadů se skrytými titulky

2. 7. 2018

Sdílet

Lepší.TV - set-top box_perex Autor: Lepší.TV

Skryté titulky ocení primárně neslyšící diváci, využít je ale pochopitelně může i širší publikum, třeba v případě, kdy nechtějí zvukem zapnuté televize rušit ostatní členy domácnosti. Cizincům zase můžou pomoci při výuce českého jazyka.

Novou funkci ocenil i předseda České unie neslyšících Martin NovákTitulky je možné zapnout nebo vypnout během sledování daného pořadu a jsou dostupné jak u živého vysílání, tak u nahraných pořadů a v archivu stanic, které tuto funkci podporují. Konkrétně se jedná o veřejnoprávní staniceČT1, ČT2, ČT24 a ČT Sport, dále Novu a Primu a slovenskou Jednotku a Dvojku.

Veškeré pořady opatřené skrytými titulky lze při vyhledávání v sekci To nejlepší z TV jednoduše filtrovat podle patřičného příznaku. 

IPTV platforma Lepší.TVaktuálně v základní nabídce vysílá 82 televizních stanic. Sledované pořady může kdykoliv pozastavit, přetáčet a navíc neomezeně nahrávat a sledovat je až třicet dní zpětně. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).