Hlavní navigace

Začíná první fotbalová liga, většina zápasů bude na O2 TV

12. 7. 2019

Sdílet

O2 TV Sport Autor: O2 TV

Fanoušci nejvyšší české fotbalové soutěže budou i v aktuální sezoně odkázáni především na O2 TV. Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal odvysílají z nového ročníku Fortuna:Ligy přes 240 exkluzivních přímých přenosů.

„Naše rozhodnutí získat kompletní práva na ligu hodnotím velmi pozitivně. Průměrná sledovanost (v uplynulé sezoně) přesáhla 125 tisíc diváků na zápas, přičemž vůbec nejsledovanějším duelem se stalo derby Sparta – Slavia, které si v O2 TV nenechalo ujít 242 tisíc diváků. K celkovým výsledkům nám pomohla i nadstavbová část, která splnila účel a opakovaně nabídla fanouškům nejatraktivnější utkání,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Veřejnoprávní ČT sport odvysílá vždy utkání hraná v příslušném hracím kole v pátek od 18:00. Platí to také o dnešním zápasu Jablonec – Bohemians, který nový ročník zahajuje.


Autor: O2 TV

Program vysílání 1. kola Fortuna:Ligy

Sázkaři si mohou streamované přenosy zapnout na webech Fortuny a Tipsportu, nebudou ale v HD. Práva na internetové sestřihy zápasů má deník Sport, který je nabídne na svém webu iSport.cz

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).