Hlavní navigace

Radiožurnál znovu spustí digitální stanici s hokejovými přenosy

7. 5. 2019

Sdílet

Radiožurnál Sport Autor: Český rozhlas

Na internetových stránkách Radiožurnálu, zpravodajského webu iRozhlas.cz a v digitální síti DAB+ začne 10. května vysílat krátkodobá stanice Radiožurnál Sport. Po dobu Mistrovství světa v hokeji nabídne 40 přímých přenosů denně, kromě hokeje i z nejvyšší fotbalové ligy.

Na moderátorské židli se budou střídat známé hlasy z Radiožurnálu: Zuzana Burešová, Jan Pokorný, Štěpán Pokorný, Vojtěch Bidrman, Jan Suchan a šéf sportovních redaktorů Miroslav Bureš. Bratislavská utkání sledují František Kuna a Petr Kadeřábek. Do Košic jedou Tomáš Lörincz a David Nyč.

Přenosy doplní rozhovory, glosy, zpravodajství Radiožurnálu, ale i aktuální dopravní servis z okolí Bratislavy. Radiožurnál Sport bude vysílat každý den do 12 hodin z pražské Vinohradské třídy, na odpolední a večerní blok se přesune přímo do Bratislavy. Stříbrné mobilní studio R-stream fanoušci najdou přímo ve fanzóně šampionátu na Trnavském mýtu.

„Zápasy uslyšíte samozřejmě také v klasickém vysílání Radiožurnálu, kde vysíláme hlavně ty nejdůležitější souboje – finále a samozřejmě ty, kde jsou naši hokejisté,“ informoval Český rozhlas.


Autor: Český rozhlas

Současné pokrytí DAB+ multiplexu Českého rozhlasu (1. pololetí 2019)

Sportovní digitální stanice vysílala krátkodobě také v únoru 2018 během zimní olympiády v Jižní Koreji.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).