Hlavní navigace

Jarní novinky na Primě: show Zlatá maska nebo talk show Lukáše Pavláska

20. 2. 2020

Sdílet

Zlatá maska Autor: TV Prima

Televize Prima představila na tiskové konferenci své jarní programové schéma. Celkem uvede osm premiérových pořadů. Na hlavním kanále půjde o detektivní seriál Einstein (v sobotu od 14. března 2020) nebo velkolepou licenční show Zlatá maska (každý pátek od 20. března 2020), kterou Prima uvede ve spolupráci se slovenskou TV Joj. 

Komik Lukáš Pavlásek se pokusí o vlastní talk show Na Pavláska, zatímco v docu reality Tlouštíci (každý čtvrtek od 26. března) se deset lidí pokusí zhubnout. Rekonstrukci skutečných kriminálních případů přinese odpolední pořad Z místa činu, vysílat se bude před Policií v akci.

Talk show Na Pavláska začala 18. února 2020. „Měli jsme tam půl milionu diváků. A co je nejdůležitější, v průběhu pořadu neodcházeli, což znamená, že to není blbé,“ komentoval pořad programový ředitel Primy Roman Mrázek.

Součástí jarního schématu je už běžící pořad Superšéf se Zdeňkem Pohlreichem, kde známý kuchař za 24 hodin předělává nefunkční restaurace ve funkční podniky. Svůj vůbec první seriál uvádí už od začátku února Prima Cool, jde o komediální sérii Po hlavě. Stanice pro mladé odvysílá také docu reality show Experiment 21, kde „čtyři zpovykaní Pražáci přijdou o vše, aby během následujících 21 dnů mohli každých 24 hodin získat zpátky jednu věc, bez které nedokážou žít“.

Licenční show Zlatá maska je ve světě velmi populární – má za sebou několik řad v USA, znají ji diváci ve Velké Británii, v Německu, Nizozemsku nebo Bulharsku. Dvanáct českých a slovenských osobností bude zpívat v neuvěřitelných až bizarních kostýmech, kde budou zamaskované k nepoznání. Čtyři „detektivové“ budou hodnotit jejich výkony, na konci každého dílu jedna celebrita vypadne – a až v závěru pořadu se porota i diváci dozvědí, o koho šlo.

Moderátorem pořadu bude Martin Pyco Rausch. Natáčelo se ve studiu v Maďarsku. Soutěžící jsou tajní, televize odhalily jen jména detektivů, kteří zkoušejí hádat identitu maskovaných zpěváků. V pořadu se v této roli objeví například Jiřina Bohdalová, Jakub Prachař nebo Celeste Buckingham.

V seriálu Einstein hrají Vojta Kotek, Pavel Zedníček nebo Anna Polívková. „Profesor Filip, který je údajně praprapravnukem Alberta Einsteina, vyučuje fyziku na univerzitě a pracuje na tom, aby navždy vyřešil energetické problémy lidstva. Je nejmladším profesorem, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky, a může se pyšnit IQ 210. Jednoho dne ale skončí na policii a hrozí mu vězení. Na poslední chvíli tak dostane návrh. Místo toho, aby seděl za mřížemi, se musí stát poradcem při vyšetřování vražd,“ popisuje Prima svou seriálovou novinku.

K plánovanému spuštění zpravodajské stanice CNN Prima News uspořádá televize samostatnou tiskovou konferenci 11. března 2020. Jak v upoutávce slíbil jeden z moderátorů Libor Bouček, stanice bude informovat „rychle, stručně, zábavně a srozumitelně“.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).