Hlavní navigace

Kazma na Streamu přetavil Marešovu sázku o Ferrari na kampaň za pomoc při nehodách

12. 9. 2018

Sdílet

Kazma Autor: Stream.cz

Internetová televize Stream.cz zveřejnila další díl pořadu One Man Show, ve kterém vysvětlila další z „pranků“ jejího moderátora Kazmy. Letos v dubnu nafingoval dopravní nehodu, jejímž výsledkem měla být prohraná sázka moderátora Leoše Mareše. Ten se rozhodl jezdit měsíc v trabantu s tím, že kdo ho uvidí v jiném autě, získá jeho Ferrari.

Cestou do práce pak Mareše překvapila zmiňovaná nehoda a jeho pomoc vyžadovala přesednutí a vycouvání s nabouraným vozidlem. Už v dubnu některá média spekulovala, že se jedná o domluvený postup, který má upozornit na alarmující statistiku, podle níž u nehody zastaví jen jeden z deseti řidičů.

Tyto spekulace se potvrdily, Mareš ale zároveň popřel, že by byl s Kazmou domluven dopředu. Kazma naopak přiznal zapojení nadace Besip a její kampaně 1/10. 

Mareš nebyl jedinou celebritou, která se do kampaně zapojila. Na závěr poslední One Man Show si mohou diváci poslechnout charitativní song proti nenávisti v komentářích na sociálních sítích, v němž zpívají například zpěvačky Ewa Farna, Lucie Bílá a Bára Basiková, rapper Majk Spirit, zpěvák Tomáš Klus nebo kapely Kabát a Chinaski.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).