Hlavní navigace

Kiwi.com chystá hackathon. Zaměří se na cestování a chce v Praze nabrat lidi

12. 6. 2017

Sdílet

Už jen týden zbývá do konce registrace na pražský Travel Hackathon. Brněnské Kiwi.com na podobných akcích hledá nápady pro svůj systém, ale i talenty, které by mohla firma zaměstnat. Nedávno otevřela svou pobočku v Praze, kde chce především pracovat na vývoji svého chatbota.

Čtyřiadvacetihodinový Travel Hackathon proběhne 23. a 24. června v prostorách pražské „Pracovny“ firmy. Všichni zúčastnění budou mít k dispozici takřka neomezené technické prostředky – kredity na servery služby AWS a GraphQL pro pohodlné získání dat z Kiwi.com.

Mezi mentory na místě, kteří poradí, se objeví například datový analytik a developer z Kiwi.com Ondřej Veselý, Cloud Solutions Architect v Amazon Web Services Vladimír Simek a spousta dalších. Pro absolutního výherce je připraveno 2500 eur, druhé místo 1000 eur a třetí místo 500 eur ve voucherech pro využití na Kiwi.com.

Týmy se musí skládat ze dvou až pěti členů a do různých týmů se mohou připojit i jednotlivci, kteří nemají již předem nikoho k sobě. Startup nedávno otevřel nové kanceláře ve španělské Barceloně a také v Česku, konkrétně v Praze, kde chce Kiwi.com vybudovat tým pro vývoj komplexního systému podpory na bázi umělé inteligence.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).