Hlavní navigace

Konference Digimedia letos nebude, zřejmě se přesune na první pololetí

6. 10. 2020

Sdílet

Konference Digimedia Autor: AČRA MK

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace oznámila, že kvůli aktuálním opatřením nemůže uspořádat tradiční konferenci Digimedia. Ta se měla jako obvykle konat v České televizi, mezi nosná témata jejího programu patřilo dokončení přechodu na DVB-T2 a rozšiřování digitálního rozhlasu DAB+.

Dlouho jsme o tomto rozhodnutí přemýšleli, ale rádi bychom zachovali úroveň formátu konference, na jakou jste zvyklí, a proto jsme se nerozhodli pro nějaké ‚náhradní‘ řešení,“ sdělil na webu pořadatel akce Pavel Brabec. „Posunutí termínu konání konference Digimedia předpokládáme na první pololetí příštího roku,“ dodal.

Koronavirus zasáhl do konání 15. ročníku už podruhé. Nejprve se Digimedia nemohla uskutečnit v typickém termínu na začátku června, tak ji organizátoři přesunuli na 15. října. Od pondělí 5. října však platí nouzový stav a vláda zároveň zpřísnila opatření pro konání akcí. Na vnitřních akcích se nyní nemůže setkat více než 10 lidí.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).