Hlavní navigace

Krausova show zavádí virtuální vstupenku, placený stream z natáčení pro Primu

16. 6. 2020

Sdílet

Show Jana Krause Autor: TV Prima

Tvůrci pořadu Show Jana Krause přišli s inovací pro diváky, kteří by chtěli vidět celé představení, z něhož posléze vzniká sestříhaný záznam pro TV Prima. „Virtuální vstupenka“ na natáčení pořadu je placený stream s přenosem nezkráceného představení v divadle v úterý od 19.30. Na stránce showjanakrause.online najdou uživatelé tlačítko, které jim umožní nákup vstupenky. 

"Jsme dohodnuti na další spolupráci a diváci se mohou těšit na premiérové díly i po prázdninách, kdy pořad úspěšně oslaví své desáté jubileum u nás na Primě,“ poznamenal Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Premiérový díl Show Jana Krause po koronavirové pauze vidělo ve středu 27. května 745 000 diváků v CS 15+, share dosáhl hodnoty 23,30 %. Jednalo se o nejsledovanější díl od 1. 1. 2019. Další díl (3. června) si nenechalo ujít 639 000 diváků (share 22,08 %), následující díl (10. června) pak 601 000 diváků (share 20,95 %) v CS 15+.

Během koronavirové epidemie se pořad nejprve natáčel bez diváků, jen s panem Odvárkou. Nakonec bylo jeho natáčení přerušeno úplně:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).