Hlavní navigace

Kuchařská TV Paprika se dočkala plné lokalizace do češtiny a slovenštiny

5. 9. 2018

Sdílet

amc-logo-perex Autor: AMC

Společnost AMC Networks International zahájila lokální vysílání televizní stanice TV Paprika pro české a slovenské diváky. Stanice, která se věnuje pořadům o vaření a vysílá 24 hodin denně, tak nově poskytuje plně lokalizovaný obsah bez zahraničních předělů či reklam. Nový feed nahrazuje původní česko-slovensko-maďarský, který fungoval od startu stanice v roce 2005.

Na změnu navazují i programové úpravy. Od 3. září poběží každý pracovní den od 20 hodin původní slovenský pořad Pepeho zdravá kuchyňa. Představí bloggera a specialistu na zdravé dorty Pepeho. V říjnu přijde na řadu lokální produkce věnovaná především českým divákům. V pořadu Hezky česky s Vendy a Adamem se budou moci těšit všichni, kdo milují tradiční kuchyni, na známé recepty v časově efektivních a chuťově dokonalých variacích.

Místo maďarských reklam poběží české a slovenské, také předěly mezi pořady a programové prvky jsou plně v českém jazyce.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).