Hlavní navigace

Lavi z Vyšehradu začal místo u Obbodu hostovat na Streamu

Sdílet

Jan Brychta 29. 6. 2018
Vyšehrad-obbod Autor: Obbod.com

Stream.cz ode dneška nabídne kompletní desetidílnou satiru Vyšehrad z dílny placené platformy Obbod. Divákům bude k dispozici zdarma do konce letošního roku. Zpřístupnění seriálu je výsledkem vzájemné spolupráce mezi Stream.cz a Obbod, kterou se zástupci obou platforem rozhodli navázat.

Shodli jsme se společně s Kamilem Ouškem, jednatelem Obbodu, na tom, že Vyšehrad by stálo za to nabídnout širokému publiku zdarma. Jelikož se nejedná o nový seriál, rozhodli jsme se navíc zveřejnit všechny díly najednou, a představit ho nejen divákům Stream.cz, ale také uživatelům Seznamu, říká Igor Kalaš, ředitel obsahu Seznam.cz

Fotbalová desetidílná satira plná přidrzlých hlášek si získala oblibu zejména u mladé generace. Julius Lavický (Jakub Štáfek) se stal fenoménem nejen mezi všemi českými fotbalovými nadšenci, ale pobavil i profesionály, kteří si mnohdy v jednotlivých epizodách zahráli (např. Tomáš Řepka, Lukáš Vácha). Kromě nich si epizodní role střihla i řada oblíbených herců, jako je Jakub Prachař, Ondřej Pavelka či Miroslav Nosek.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 6. 2018 13:08

  liposh (neregistrovaný) 194.228.79.---

  Vyšehrad nebyl špatnej. Koneckonců byl první, to mu nikdo neupře. Ale Lajna je asi o 2 levely vejš.

 • 29. 6. 2018 13:52

  Niemand (neregistrovaný) ---.113.245.218.static.b2b.upcbusiness.cz

  Podíval jsem se na to a byl jsem z toho zklamaný. V podstatě je to seriál o mileniálské sněhové vločce dneška, která si chce všechno vydupat, každého odupat, s každou podupat, ale umí akorát vžycky všechno zdupat. Taková miniaturní teenagerská verze Vlka z Wall Streetu bez obsahu. Česká soda je satira, Vyšehrad spíš vypadá jako smutná realita než satira, ale ano, i tak jsem se parkrát zasmál. Jen jsem od toho čekal více, když je to v článku zmiňováno jako "fenomén". Navíc mi subjektivně Jakub Prachař připadal ve své roli mnohem lepší než Míra Nosek. Po plastické operaci hráčského agenta tak podle mého subjektivního názoru šla kvalita ještě níže.

 • 4. 7. 2018 13:23

  David1234 (neregistrovaný) 109.81.241.---

  Je smutné že Stream.cz již nemá svůj vlastní kvalitní obsah... a přitom měl tak dobře našlápnuto! Teď je tam maximálně k vidění Ája s tavnou pistolí..