Hlavní navigace

LED televizory Loewe se budou částečně vyrábět v Česku

4. 4. 2019

Sdílet

Televizor Loewe Autor: Loewe

Německá značka televizorů Loewe oznámila, že přesouvá část výroby do Česka. „Prémiové produkty budou i nadále vyráběny v naší nejmodernější továrně v Kronachu a ponesou označení Made in Germany. Zároveň však přesouváme část výroby televizorů do České republiky, konkrétně do Plzně, kde budou vznikat produkty pro mladé zákazníky, kteří chtějí s prémiovým segmentem televizorů získat první zkušenosti,“ uvedl předseda představenstva Ralf Vogt.

Výroba se rozšiřuje o další technologie domácí zábavy se zaměřením na personalizovaný obraz, a především pak zvuk pro individuálního uživatele. Kromě dlouhodobých partnerství s čínskou společností Hisense a korejským dodavatelem OLED obrazovek LG Display oznámilo nedávno Loewe spolupráci s japonskou obchodní a technologickou společností Toyoichi. V oblasti zvuku rozšiřuje spolupráci s tchajwanskou společností Jazz Hipster Corporation.

„Kromě obrazových technologií budeme investovat ještě více do audio řešení,“ dodal Vogt. „Proto budeme nadále rozšiřovat loni založené audio centrum v Berlíně.“ Kromě toho plánuje Loewe nové platformy digitálních služeb, systémy a aplikace využívající domácí síť. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).