Hlavní navigace

Logistické startupy vyrazily na nákupy. Zaslat.cz kupuje konkurenční ChytrýBalík

24. 8. 2017

Sdílet

Srovnávač přepravních služeb si čistí trh, na kterém chce letos utržit kolem 40 milionů korun. Brněnský Zaslat.cz hlásí dokončení akvizice dvojky v daném segmentu ChytrýBalík.cz

Služba Zaslat.cz odkoupila stoprocentní podíl dosavadního konkurenta. Výši transakce firmy nekomentují. Podle šéfa Zaslat Miroslava Michalka ke spojení značek zatím nedojde a obě služby budou dál působit pod svými názvy. „Velmi si ceníme práce lidí v ChytrýBalík.cz, a proto také chceme zachovat jejich současná pracovní místa. Naopak jim dodáme naše technologická know-how a silné zázemí,“ tvrdí Michalko v tiskové zprávě. 

Služba Zaslat.cz se pohybuje jako další menší startupy v oblasti logistiky, kde hledá prostor pro zjednodušení objednávání nebo ve vyhledávání lepších cen. „Plánujeme pokračovat v rozšiřování své nabídky exportních zásilek do zahraničí a nevylučujeme ani spojení s větším investorem,“ prozradil Michalko. ChytrýBalík.cz by se zase měl orientovat především na lokální přepravní trh.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).