Hlavní navigace

Lukáš Záhoř připravuje novou online televizi pro Mall Group

8. 3. 2018

Sdílet

Šéfproducent Lukáš Záhoř a kreativní producent Milan Kuchynka Autor: Mall Group

Producenti Lukáš Záhoř a Milan Kuchynka odešli ke konci loňského roku ze Stream.cz, kterou provozuje společnost Seznam, a rozhodli se rozjet nový projekt v rámci internetové skupiny Mall Group. Ta se primárně soustředí na oblast e-commerce. 

Mall chce být blíž svým zákazníkům. Snažíme se zjednodušit a zpříjemnit jim život, což se propisuje nejen do nákupního procesu, ale odpovídá tomu i koncept vlastní internetové televize, vysvětluje Jakub Havrlant CEO skupiny. 

Záhoř a Kuchynka spolu vytvořili mimo jiné sitcomy Kancelář Blaník a Autobazar Monte Karlo nebo první český online thriller Pěstírna. První novinky v rámci nového působiště plánují uvést koncem tohoto roku, kdy má být nová internetová televize oficiálně spuštěna. Plánujeme spolupráci s renomovanými autory i mladými talenty. Při hledání silných a atraktivních témat se však zaměříme i na evropskou tvorbu nebo vývoj vlastního seriálu, který by rezonoval v dalších zemích, v nichž Mall Group působí. V první fázi se ale logicky budeme věnovat tomu, abychom dokázali zaujmout české internetové publikum. To je pro nás nyní prioritou, uvedl Kuchynka.  

Kromě vlastní seriálové produkce počítá programové schéma nové internetové televize také s původními populárně-naučnými a zábavnými pořady, které budou dílem vznikající redakce videoobsahu.  

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 3. 2018 8:16

  MASH (neregistrovaný)

  Ani se nedivím, že ze Seznamu odešli, když vidím, co se tam teď děje a kdo přebírá otěže řízení. Např. výhradně jedním politickým směrem zaměřená partam kolem Jindřicha Šídla mi TV Seznam absolutně znechutila!

 • 8. 3. 2018 11:21

  vortimond (neregistrovaný)

  Kdyby se raději věnovali prodeji zboží. Já od nich před lety koupil smartphone, a poslali mi místo něj test na cukrovku. Takže jsem ho musel zabalit, odeslat zpět a čekat x dní než budu mít peníze zpátky na účtu. Nakonec jsem byl tedy kupodivu rád, protože jsem si uvědomil, že kupovat každý rok levný smartphone je nesmysl. Raději jednou za tři roky drahý smartphone.

 • 8. 3. 2018 15:33

  stramačóny (neregistrovaný)

  Tak hlavně, že když odcházel ze Streamu, tak mu zde na videu https://www.stream.cz/adost/10020394-a-dost-odhaleni-tech-kteri-za-to-muzou přál jen to nejlepší to budoucna a teď mu jde vytvářet konkurenci, fakt charakter ten Úhoř...

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).