Hlavní navigace

Lukáš Záhoř připravuje novou online televizi pro Mall Group

Sdílet

Jan Brychta

Producenti Lukáš Záhoř a Milan Kuchynka odešli ke konci loňského roku ze Stream.cz, kterou provozuje společnost Seznam, a rozhodli se rozjet nový projekt v rámci internetové skupiny Mall Group. Ta se primárně soustředí na oblast e-commerce. 

Mall chce být blíž svým zákazníkům. Snažíme se zjednodušit a zpříjemnit jim život, což se propisuje nejen do nákupního procesu, ale odpovídá tomu i koncept vlastní internetové televize, vysvětluje Jakub Havrlant CEO skupiny. 

Záhoř a Kuchynka spolu vytvořili mimo jiné sitcomy Kancelář Blaník a Autobazar Monte Karlo nebo první český online thriller Pěstírna. První novinky v rámci nového působiště plánují uvést koncem tohoto roku, kdy má být nová internetová televize oficiálně spuštěna. Plánujeme spolupráci s renomovanými autory i mladými talenty. Při hledání silných a atraktivních témat se však zaměříme i na evropskou tvorbu nebo vývoj vlastního seriálu, který by rezonoval v dalších zemích, v nichž Mall Group působí. V první fázi se ale logicky budeme věnovat tomu, abychom dokázali zaujmout české internetové publikum. To je pro nás nyní prioritou, uvedl Kuchynka.  

Kromě vlastní seriálové produkce počítá programové schéma nové internetové televize také s původními populárně-naučnými a zábavnými pořady, které budou dílem vznikající redakce videoobsahu.  

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?