Hlavní navigace

Mafra představuje tři letošní premiéry svého videoserveru Playtvak

23. 2. 2018

Sdílet

Playtvak.cz - perex

Videoportál Playtvak.cz slibuje pro letošní sezónu premiéru tří seriálů z vlastní produkce. Na březen je naplánováno nasazení desetidílného seriálu Vesničan, jehož hlavními taháky by měl být lidový humor a nevyčerpatelné téma české vesnice. V hlavní roli se představí Josef Polášek.

PODZIMNÍ PREMIÉRY: Podívejte se na trailery k podzimním novinkám serveru Playtvak.cz

V dubnu bude následovat očekávané desetidílné pokračování úspěšného seriálu Single Lady s Janou Plodkovou v roli Sabiny. Vstup do podzimní sezony zajistí novinka Hipster z kavárenského prostředí, jejíž natáčení začne na jaře. 

Kromě seriálů chystá Playtvak.cz na letošní jaro také další nové pořady různých žánrů. Od reality show Batůžkáři na svatební cestě přes dokument o pornoprůmyslu až po zábavné formáty, jako je Den s hvězdou, Můj Mazlíček, Chovatelé, pořad Tady straší a další.

PSALI JSME: Playtvak.cz slibuje na podzim hned třináct nových formátů

Vesničan aneb další nechtěné dědictví

Děda je na pravdě boží, ale ten dům tam na tebe čeká…

Hlavní hrdina František je ředitelem velké korporátní firmy, která vydává tituly o kutilství. Jednoho dne se dozví, že jeho děda zemřel a on po něm zdědil chalupu na venkově. Kvůli nátlaku dědova nejlepšího kamaráda Matouška, kterého ztvárnil Alois Švehlík, ale také kvůli pocitu vyhoření se rozhodne pro radikální řez a korporaci opustí a odstěhuje se na vesnici, kde se pokusí pokračovat v poselství svého dědy – pomáhat místním lidem s různými opravami a úpravami. 

František je ale vším, jenom ne kutilem, a na co sáhne, to pokazí. Františkovu sousedku, svobodnou matku dvou dětí Kateřinu, ke které si po počátečních neshodách najde hlavní hrdina cestu, si zahrála Lada Jelínková

Vesnici sice vede její starosta v podání Martina Myšičky, doma je ale pod pantoflem své manželky, prodavačky místního konzumu Růženy. Tu ztvárnila Jitka Čvančarová, sama typická představitelka ženy typu krev a mlíko. Zmíněné herecké obsazení doplňuje třeba Arnošt Goldflam, Jana Šulcová, Pavel Šimčík a další. 

Seriál Vesničan je na rozdíl od většiny internetových formátů natočen filmovým způsobem. Vyprávíme především obrazem a jedním z hlavních vypravěčů se tak stává prostředí samotné vesnice Blevice. V prostředí, kde souseda nelze jen tak vyměnit, kde křivda zůstává živá po generace a láska žije napořád v chalupě naproti, doplňuje režisér seriálu Vesničan Tomáš Svoboda, který je podepsán třeba pod pořadem Hodinový manžel. Produkci zajistila společnost Film Kolektiv, odpovědná mimo jiné za vznik seriálu Okresní přebor.

Single Lady 2: Sex, drogy a mimina

Nechci tu už vidět žádný mimina. Tohle je žurnalistika, žádnej kojeňák! Jasný?
Chci z tohodle mlíkem pocintanýho časáku udělat pořádný čtení!

Hlavní hrdinka první úspěšné série Single Lady Sabina (Jana Plodková) v nových dílech po vyhazovu z postu ředitelky TV ÓČKO začíná novou životní etapu jako šéfredaktorka. Namísto vysněného postu v luxusním časopise, který již obsadila její bývalá kamarádka Anna (Markéta Stehlíková), však získala jen křeslo v redakci Máma a Mimi. Sabina děti nesnáší a podle toho její šéfování v redakci vypadá. Navíc se tam potkává s těhotnou Gábinkou, kterou hraje Rozálie Havelková

S muži to má Sabina stále jako na houpačce. Flirtuje se svým šéfem Adamem v podání Jiřího Vyorálka, občas má nějakou náhodnou známost a nevyhne se ani sexu s kolegou, kterého ztvárnil Michal Kern. Ale změna ve vztazích pro Sabinu nastává, když se v jejím životě objeví právník Jirka. V této roli se představí herec Jaroslav Plesl.

Režie se ujala, stejně jako u původní řady Single Lady, Jitka Rudolfová a produkci měla na starosti společnost Lucky Man Films.

RECENZE: Single Lady aneb Jak drsné ředitelky přechlastávají deprese

Hipster vydávající lenost za bohémství

Hlavní hrdina Tonda stále žije u rodičů, přestože je mu už 33 let, a svoji lenost skrývá za bohémstvím. Když má zaplatit pokutu padesát tisíc korun, požádá o peníze svého otce. Ten mu obnos půjčí za podmínky, že vydrží měsíc pracovat v místní hipsterské kavárně. Pokud to zvládne, dostane navíc luxusní auto. 

Scénář má stejně jako v případě seriálu Vesničan na starosti autorská dvojice Jan „Biggles“ Hanzlík a Zdeněk Jecelín. Produkce bude probíhat pod záštitou zmiňované společnosti Film Kolektiv.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).