Hlavní navigace

Mall Pay se může rozšířit do více e-shopů, byl integrován do platební brány ČSOB

5. 2. 2020

Sdílet

Mall Pay

Systém pro odložené platby Mall Pay se bude moci rozšířit do výrazně většího množství tuzemských e-shopů. Mall Group dokončila integraci do platební brány ČSOB. Banka jako taková se na rozvoji Mall Pay podílí. Přes její platební bránu loni proteklo 36,8 milionu e-commerce transakcí o hodnotě 32,4 miliardy korun.

Možnost využívat při nákupu na internetu metodu odložené platby dle Mall Pay nově dostane až tisíc provozovatelů e-shopů.

„Aktivace takzvané odloženky v jednotlivých e-shopech neproběhne automaticky, provozovatelům bude v případě zájmu spuštěna na základě uzavření smlouvy s Mall Pay. Celý proces, který v minulých měsících prověřil pilotní test, zabere pouze jednotky dnů. Odpadají tak složité integrační a účetní procesy, které byly jednou z největších bariér při zavádění odložené platby. Mall Pay očekává, že do konce tohoto roku počet nově aktivovaných e-shopů přesáhne stovku a odloženku budou moci využívat stovky tisíc zákazníků,“ popisuje Mall.

Mall Pay zároveň dokončuje proces získání licence platební instituce, díky čemuž bude moci nabízet vlastní platební karty a prémiové účty.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).