Hlavní navigace

Mall.TV přenáší divadelní hry a koncerty zrušené kvůli koronaviru

17. 3. 2020

Sdílet

Kultura žije Autor: Mall.TV

Internetová televize Mall.TV pomáhá umělcům, kteří nemohou v důsledku mimořádných opatření vystupovat v divadlech ani na koncertech. Živě odvysílá koncerty a divadelní představení. Projekt naplno startuje ve středu 18. března 2020 pod názvem #kulturažije. Mall.TV nabídne svou technologii, produkční a vysílací kapacity.

Od středy postupně odvysílá koncerty kapel PSH, Zrní, WWW, The Atavists, Hentai Corporation, Noisy Pots nebo tria Maniak, Prideny, DJ Black Angelika, inscenace Divadla Vosto5, Divadla Na Zábradlí, Cirku La Putyka, Divadla Viola, přednášky Centra architektury a městského plánování (CAMP), talk show Ivy Pazderkové a Adély Elbel a další akce.


Autor: Mall.TV

Program projektu #kulturažije

Program, jehož součástí budou i záznamy her Bláznivý Petříček a Černá díra Dejvického divadla, bude možné sledovat zdarma v Česku i na Slovensku na www.mall.tv, v mobilních a Smart TV aplikacích (Samsung, LG, Apple TV a Android TV).

Mall.TV se na podporu umělců spojila i s dárcovskou platformou Donio, která vystupujícím na webu www.donio.cz/kulturazije zprostředkuje také finanční podporu. Bezplatně jim založí sbírky a následně z nich vyplatí 100 % vybraných peněz. Diváci tak budou moct své oblíbence nejen vidět, ale přispět jim libovolnou částkou na další tvůrčí činnost.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).