Hlavní navigace

Markéta Dobiášová a Andrea Trojková odešly z redakce české CNN

1. 9. 2020

Sdílet

Markéta Dobiášová Autor: TV Prima

Zpravodajská stanice CNN Prima News pokračuje v personálních změnách. Z televize neodcházejí jen původní členky vedení televize, ale také novinářky. Na obrazovce se už neobjeví moderátorka a šéfka investigativního týmu Markéta Dobiášová. Skončila rovněž šéfeditorka zpravodajství Andrea Trojková. O jejich odchodu informoval Deník N, obě ho potvrdily na svých sociálních sítích.

Moderátoři Hlavních zpráv CNN Prima News
Autor: TV Prima

Markéta Dobiášová tvořila při startu české CNN moderátorskou dvojici s Pavlem Štruncem. Diváky provázeli Hlavními zprávami. Pavel Štrunc se od září stal šéfredaktorem CNN Prima News, Markéta Dobiášová na stanici skončila.

Oproti původním plánům nerozšíří tým moderátorů novinář Michael Rozsypal, jenž kvůli tomu skončil v Českém rozhlase Plus. „Po osmi skvělých letech v rádiu jsem chtěl změnu a nový impuls. Byl jsem dohodnut se CNN Prima News, zítra (1. září – pozn. red.) jsem měl nastoupit, už jsme plánovali vysílání. S nečekaně novým vedením jsme se ale nedomluvili a dohoda den před nástupem padla. Dám si teď volno a promyslím, co a jak dál,“ oznámil na Twitteru.


Autor: Český rozhlas

Michael Rozsypal

Pro Deník N dodal, že se s původním vedením české CNN domlouval mimo jiné na podobě podzimního volebního vysílání.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).