Hlavní navigace

Matěj Hušek přešel z CNC do Seznamu, vede novou divizi Homepage a obsahových služeb

5. 11. 2018

Sdílet

seznam titulka

Po téměř sedmi letech na pozici ředitele digitálního obsahu vydavatelství Czech News Center (CNC) přechází Matěj Hušek ke konkurenci. V Seznam.cz od listopadu vede nově vzniklou divizi Homepage a obsahových služeb, oznámil Seznam na svém blogu.

Podle firmy se Hušek zaměří na domovskou stránku Seznamu a služby, jako je Stream.cz, Proženy.cz, Garáž.cz, Novinky.cz, Sport.cz a Super.cz. Do nově vytvořené divize má spadat i produktový rozvoj Seznam.cz prohlížeče.

„Naprostou prioritou je pro mne rozvoj domovské stránky Seznam.cz. Cílem je otevřít obsahové služby Seznamu novým zdrojům návštěvnosti a posílit loajalitu uživatelů,“ říká Hušek.

Televize Seznam a Seznam Zprávy zůstávají v kompetenci Jakuba Ungera, dramaturgická skladba obsahu Stream.cz spadá do kompetence Igora Kalaše, oborové a další vybrané služby Seznamu (Email.cz či Mapy.cz) vede od srpna Robert Drozda, dodává Seznam.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 11. 2018 9:37

    RG (neregistrovaný)

    Z nedávné historie působení M. Huška: Vltava-Labe-Press, zkrachovalá Kellnerova Naše adresa, Newslab, Ringier/CNC. Stává se z něj tak trochu hochštapler...

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).