Hlavní navigace

Miton spustil Inzeromat, rozsévač nabídek na inzertní servery

7. 3. 2017

Sdílet

Vystavení prodejního inzerátu s bazarovým zbožím na více webech najednou. To je hlavní funkce nové služby a mobilní aplikace Inzeromat, kterou spustila investiční skupina Miton. Uživatel, který chce něco prodat, si v ní může vytvořit nabídku, kterou pak aplikace vloží na servery Sbazar, Bazoš, Letgo nebo Bayo.

Právě posledně jmenovaný inzertní server není pro Miton neznámý a byl impulsem k založení nové služby: 

„Tým Inzeromatu vede Martin Jiřička, který dříve pracoval v Liftagu, Seznam.cz, Centrum.cz nebo společnosti Etnetera. Rozjížděl také inzertní službu Bayo, která byla pro Miton první fází vstupu na trh s použitým zbožím a vedla k založení Inzeromatu,“ vysvětluje firma v tiskové zprávě.

Pro vkládání nabídek na čtveřici serverů se na nich samozřejmě musí uživatel zaregistrovat. Samotný Inzeromat registraci nevyžaduje. Služba je pro uživatele zdarma a má také mobilní aplikaci pro Android.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 3. 2017 10:20

  fdbjuj (neregistrovaný)

  Dávám tomu půl roku, než to z technický důvodů zavře krám aneb zabanovali nám službu.

 • 8. 3. 2017 12:17

  Radim Smička (neregistrovaný)

  Profit nepotřebuje, účelem je získat inzeráty především pro Bayo. Za Bazoš můžu říct, že o podobnou službu nemáme zájem a zablokována dříve či později bude.

 • 8. 3. 2017 13:38

  Martin Šoch (neregistrovaný)

  Bazoš je strašný šmejd.

  Opravdu jsme si vytvořili počítače, přistroje na ZPRACOVÁNÍ DAT, abych pak ručně procházeli každý den stovky nerelevantních nabídek, u kterých ani netušíme, zda už jsme je předtím viděli?

  Umělá inteligence dnes umí jezdit s autem v provozu, ale místo chytrého přehledu relevantních inzerátů vám inzertní server předhodí 25 let starý koncept "annonce" se stránkováním předchozí/další s celkovým počtem stránek tři miliony. Z hlediska použitelnosti byly možná ty papírové noviny lepší.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).