Hlavní navigace

Na promopozici IPTV služby Kuki zůstává i v září Ultra HD kanál NASA TV

31. 8. 2018

Sdílet

TV Kuki

Tuzemská IPTV platforma Kuki nabízí svým předplatitelům nově až 250 filmů v HD kvalitě. V půjčovně filmů Kino v Kuki si zákazníci mohou zaplatit jakýkoliv snímek na 48 hodin, během kterých ho mohou zhlédnout kdykoliv nebo i několikrát. Přístup k filmům najednou si diváci mohou předplatit také díky balíčkům Navíc kino a Navíc kino plus.

Kuki si pamatuje vše, co se v televizi událo v posledních 168 hodinách. U kanálu Prima Krimi HD prodloužili timeshift z původních 48 hodin na 168. Diváci tak mají více času na sledování své oblíbené kriminálky nebo zábavního pořadu, říká za Kuki Vladimír Tovarňák.

I v září je na promopozici zachována stanice NASA TV UHD, která přináší záběry z vesmíru na Zemi nebo také snímky z amerického vesmírného programu, včetně startů a života na palubě Mezinárodní kosmické stanice.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 31. 8. 2018 10:57

  jn (neregistrovaný)

  To jste viděl jen část programu. Stanice přináší původní autentické dokumenty, rozhovory přímo z kosmického střediska, informace ke všem aktivitám NASA pro veřejnost...
  Stanice je na satelitu volně v HD i UHD, otázkou je, kdo zastupuje práva k obsahu a jak je to s možností legálního šíření v dalších veřejných platformách...(?)

 • 31. 8. 2018 16:33

  retro silenstvi (neregistrovaný)

  Všechny tyto rozhovory a dokumenty se vysílají jenom na programu NASA HD. Jsou to dvě různé stanice. Což tedy na jednu stranu slouží američanům ke cti, protože tam nenajdete žádný upscale. Ale ani žádný atraktivní obsah :)

 • 3. 9. 2018 11:47

  Asdfghjklůmnbvcxy (neregistrovaný)

  to se bude krasne divat na UHD kanal v H.265 na STB co umi jen H.264 a FullHD... chtelo by to jit s dobou a zavest nove STB, to preslapovani roky na "obstaroznich" Arrisech je takove nic moč.

 • 31. 8. 2018 10:25

  retro silenstvi (neregistrovaný)

  V podstatě se jedná o relaxační kanál a nevím, jestli je tam vůbec místo hudby někdy slyšet mluvené slovo. To bych kecal, ale myslím že rozhodně ne. Je to velice kvalitní relaxační kanál, který rozhodně nemůže vzbudit podezření, že by provozovatel cpal českým divákům nelokalizovaný obsah. Protože tam neuslyšíte ani slovo.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).