Hlavní navigace

Na TechCrunch Disrupt letí s CzechInvestem první čtyři startupy. Z Prahy není žádný

1. 12. 2016

Sdílet

ThreatMark, Six Guys Labs, XTND a Legito. To jsou první vyslanci tuzemské startupové scény, kteří uspěli v programu CzechDemo, který CzechInvest rozjel koncem prázdnin. Celkem by na některou z velkých startupových akcí mohlo jet do tří let kolem sto čtyřiceti mladých firem. 

Agentura vybrala brněnský ThreatMark, který se zabývá vývojem a provozem tzv. Anti Fraud Systemu. Druhými jsou plzeňští Six Guys Labs, kteří vyrábí speciální trackery mapující aktivitu a odpočinek psů a koček.

Třetím účastníkem zájezdu je brněnské Legito, které pokouší prorazit s aplikací generující kvalitní právní dokumenty a smlouvy na základě přání zákazníka. A jako poslední vyrazí do Londýna ostravské XTND, které v Londýně představí prémiový elektrický skateboard.

České startupy se v úterý 6. prosince 2016 představí na Start-up Alley, prostoru pro prezentaci firem, startupů i jejich podporovatelů. „Na náklady spojené s akcí jako je cestovné či registrace od nás získají finanční příspěvek až 111 tisíc korun každý,“ upřesňuje Markéta Havlová, ředitelka Odboru startupů agentury CzechInvest. 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 12. 2016 18:35

  dffsdfxc (neregistrovaný)

  Legito.cz - není nad to, když se neprávnícká osoba stárá o právnícké věci. A pak brečí, když ho oškubou kvůli jedné větě.

  Tohle nemá na TechCrunchu co dělat.

  Six Guys Labs se taky nechytne, protože hlavně češi jsou milovníci pejsku a koček. Celosvětový potenciál to nemá.
  Leda že by si v Asii přes to hlídali jídlo :D.

 • 2. 12. 2016 6:15

  Michal Krsek

  Neni to treba tak, ze na tom projektu se nemuze podilet zadna firma, ktera ma sidlo v Praze? Viz pravidla dotaci EU?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).