Hlavní navigace

Na velikonoční pondělí zahájí vysílání další kanál skupiny Prima s přídomkem Krimi

9. 3. 2018

Sdílet

Prima Krimi Autor: Karel Choc

Nový kanál Prima Krimi nabídne kromě známých titulů, jako jsou Sběratelé kostí, Vraždy na pitevně nebo Castle na zabití, i některé novinky. Hned první večer se diváci dočkají televizní premiéry filmu Dívka ve vlaku, od 7. dubna pak stanice nasadí seriál American Crime Story: Versace, který se tak na tuzemské obrazovky dostane dva měsíce po americké premiéře. V programu se objeví i Vraždy v Midsomeru, Julie Lescautová nebo Odpadlík.

V zemském vysílání stanici naladí diváci v dosahu třetího celoplošného multiplexu, kde vysílají i programy Prima Love, Prima Zoom a Prima Max. Nabídne ji i většina placených služeb, jmenovitě byly zmíněni operátoři jako Skylink, UPC, O2TV, Digi CZ, a T-Mobile TV. 

Grafiku pro nový kanál vytvořilo studio Department, se kterým Prima spolupracuje dlouhodobě. Hudbu k novém programu složil Jan P. Muchow. Tématický kanál Prima Love se tak vrátí ke svému původnímu zaměření na ženskou romantickou tvorbu – filmy, seriály i telenovely jako McLeodovy dcery nebo Tisíc a jedna noc.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).