Hlavní navigace

Náborový startup Recruitis hledá investory na Fundliftu, peníze do něj vloží i Martin Rozhoň

17. 4. 2019

Sdílet

Recruitis - startup - HR

Celkem 7 milionů korun by chtěl prostřednictvím crowdfundingu získat startup Recruitis, který tento týden spustil svou kampaň na investičním serveru Fundlift. Jednoho investora už má jistého – do projektu se rozhodl vložit peníze ex-majitel e-commerce skupiny Vivantis Martin Rozhoň.

Recriutis nabízí softwarovou platformu (tzv. ATS, Applicant Tracking System), která má firmám pomoci při náboru zaměstnanců. Aplikace spravuje veškeré informace o uchazečích, termíny pohovorů, komunikaci s kandidáty nebo výsledný report. 


Za projektem stojí Štěpán Bartyzal, který v roce 2004 spustil síť regionálních pracovních portálů pracevcr.cz (pracevpraze.cz, pracevhradci.cz a tak dále).  Od roku 2014 se věnuje právě projektu Recruitis, který v roce 2017 uvedl na trh. Mezi klienty firmy dnes patří portál Seznam.cz, potravinový řetězec Globus nebo nábytkový e-shop Bonami. 

Investici z Fundliftu chce firma použít na posílení týmu, provozní financování, a marketing. Ve hře je také případný vstup na zahraniční trhy, primárně do Německa (pokud se místo minimální částky 4 miliony Kč skutečně podaří sehnat 7 milionů Kč). Prostřednictvím Fundliftu má do společnosti investovat také Rozhoň.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).