Hlavní navigace

Nad dopisy diváků. Seznam Zprávy umožní v aplikaci přidávat videokomentáře

18. 9. 2017

Sdílet

Nová aplikace má necelý rok po rozjedu Seznam Zpráv dostat zpravodajská videa dostat i na displeji mobilních telefonů. Diváci k tomu navíc budou moci přidávat k jednotlivým zprávám i své názory

Seznam si chce vyzkoušet, jestli budou lidé ochotní své názory publikovat formou videí. Aplikace tedy primárně míří na videoverzi komentářů. Nahrané názory budou moci lidé sdílet i na své sociální sítě. 

„Zprávy Seznamu stavíme na videu, proto i uživatelské komentáře koncipujeme jako videopříspěvky. Lidé mohou dotvářet obsah spolu s námi, mobilní aplikaci mají stále při sobě a mohou na téma či událost reagovat okamžitě,“  říká Jakub Unger, šéfredaktor zpravodajství na blogu firmy.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 9. 2017 17:25

    fanda (neregistrovaný)

    Jsem cílovka pro Seznam Zprávy, ale zatím jsem si ještě nezvykl pustit i několikaminutové video, místo rychle si to proskenovat očima v textu.

    To ale neznamená, že si jednou nezvyknu. A samozřejmě mi vadí čekat na začátku deset sekund, než skončí reklama :) Za tu dobu mám jinde článek "přečtený".

    Zajímala by mě sledovanost, až ji jednou zveřejní.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).