Hlavní navigace

Nalaďte si FTA vysílání nové stanice Folklorika, v pondělí ji Slovak Telecom zakóduje

Sdílet

Jan Brychta 3. 6. 2018
TV Folklorika

Během dneška ještě mohou majitelé satelitní souprav naladit FTA vysílání nové slovenské stanice Folklorika. Od pondělí 4. června ji její provozovatel, operátor Slovak Telecom, zakóduje a bude dostupná pouze jeho zákazníkům.

Folklorika TV

Technické podrobnosti:

 • satelit – Intelsat 10–02 (1 °W)
 • frekvence – 12643 V 26660 2/3
 • video – MPEG-4, 720×576 bodů, 16:9, bitrate cca 2500 kb/s
 • audio – AAC, 128 kb/s stereo, slovensky
 • EPG – ano

Přidáváme tři tématické kanály. TV Rebel s rockovou muzikou, křesťanskou TV Noe a náš nový klenot, dokumentárně-hudební kanál TV Folklorika zaměřený na folklór a naše tradice. Našim nejmenším divákům zpřístupníme všechny dětské kanály z balíku XL a zároveň přesouváme program Cartoon Network z XL do nižšího balíčku, a to natrvalo jak v IPTV, tak satelitní nabídce, okomentoval aktuální změny v nabídce operátora manažér vývoje televizních služeb Andrej Miklánek

Jak informoval web Živé.sk, novou Folklorika TV spustí Telekom ve spolupráci se společností MC Box a licencována bude v srbském Novom Sade. Projekt produkčně připravoval Peter Núňez, autor projektu Zem spieva. Stanice bude celoročně vysílat 24 hodin denně a po zakódování ji budou moci přijímat pouze IPTV klienti služby Magio, předplatitelé satelitní Magio Sat a mobilní Magio Go.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 6. 2018 8:40

  Franta Nebojsa (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Občané Moravského a Slezského původu rádi uvítají vysílání v Moravské a Slezské řeči. Vnucovaný Pražský slang je pro většinu 6,6 milionového Moravského etnika (mnozí se bojí k národnosti hlásit) naprosto nesrozumitelný. Moravská etnika mají jazyk Hanácký který se používá na Střední Moravě ,Vysočině,...Pod­horácký,Slovác­ký s důrazem na výslovnost a koncovky.. Vsetínský a Slezský s důrazem na Polská a Lužická slova,unikátem je Brněnský jazyk. Prosíme o respekt Moravsko Slezského etnika Klausovo nařízení s Úřadu vlády (POTLAČOVÁNÍ MORAVSKÉHO VLIVU) č.j. 16926/08RNR je již NEPLATNÉ.

 • 5. 6. 2018 11:48

  Jirka1or (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  Nebudu si přece přidávat Stanici, která bude Placená a jako volná skončí !
  Pak ji stejně budu muset Odstranit, aby nepřekážela ve Funkční Nabídce !

 • 3. 6. 2018 21:29

  retro silenstvi (neregistrovaný) 89.24.56.---

  Dneska si kazdy mysli, ze hlas lidu je hlas bozi, a narod je nejvyssi dobro. Ale kdyz pride rec na dechovku a lidove pisnicky, tak vsichni utecou pryc. A kdybyste jim dali do cesty prosklenne dvere, tak radeji probehnou skrz. Pokrytci.