Hlavní navigace

Největší tuzemská IPTV platforma O2 TV představila inovovanou mobilní aplikaci

Sdílet

Jan Brychta 26. 6. 2018
O2TV (470 x 264 px) Autor: O2

První diváci si tak mohou stáhnout a otestovat přepracovanou mobilní aplikaci O2 TV s novým designem a jiným řazením pořadů. Operátor aplikaci vyvinul ve spolupráci s firmou Etnetera. Menu aplikace bude nově sjednocené s webovým a televizním rozhraním i na řazení pořadů, filmů a seriálů podle žánrů. Zahrnuto je i jejich jednoduché vyhledávání, zhlédnutí až sedm dní zpětně a uložení vlastních nahrávek na třicet dní.

Připraven je i rychlejší přehrávač s vylepšeným ovládáním a moderním vzhledem a nechybí ani nová maticová verze televizního programu. Aplikaci operátor O2 průběžně monitoruje a následně zapracovává připomínky a zkušenosti jednotlivých uživatelů. Je integrován systém pro zasílání zpětné vazby přímo z telefonu. Stačí tak mobilem jen zatřást a popsat, co se zákazníkovi líbí, nebo naopak, co nefunguje správně, vysvětluje Aleš Krejčí, šéf digitálních inovací operátora.

Dostupné jsou zatím platformy pro operační systémy Android a iOS, na konzoli MS Xbox bude aplikace k dispozici v nejbližších dnech.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.