Hlavní navigace

Někteří prodejci mají vyprodané Twist karty. Mohou za to neomezená data

9. 7. 2019

Sdílet

T-Mobile Autor: Jan Sedlák

Jak známo, T-Mobile má přes léto nabídku, kdy zákazníkům nabízí balíček s neomezenými daty zadarmo. Tradiční česká vynalézavost pak rychle přišla na to, že pro využití této nabídky si stačí za 100 až 200 korun koupit předplacenou Twist kartu, na ní si aktivovat nejnižší datový balíček za 99 korun (400 MB) a pak už si v Můj T-Mobile zapnout neomezená data.

Tento fakt, jak se zdá, má přímý vliv na prodeje Twist karet. Někteří prodejci uvádí, že „předplacenky“ dočasně vyprodali. „Ano, zaznamenali jsme zvýšený zájem o T-Mobile Twist karty po spuštění kampaně,“ uvádí pro Lupu T-Mobile. „Pokud jsou někde vyprodané, jde patrně o lokální případ a není problém, aby obchod karty objednal. Na trhu by jich měl být dostatek.“

Operátor zároveň dodává, že podíl Twist zákazníků na letní datově neomezené akci činí 12 procent. T-Mobile naposledy informoval, že si data bez limitů aktivovalo přes 300 tisíc zákazníků.

O neomezených datech mluví ve videorozhovoru pro Lupu i exnáměstek ministra průmyslu Ondřej Malý. Poslechněte si ho:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 7. 2019 23:12

    Jaroslav Řezník

    Tak chvíli trvalo, než jsem ji sehnal - skoro všude vyprodané. Ale s tím, jak (ne)fungovala aktivace karty, tak to úplně dobrá reklama na přechod k TMO nebyla :).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).