Hlavní navigace

Netflix začal účtovat v českých korunách a rozšířil nabídku snímků s českými titulky

7. 9. 2018

Sdílet

Jak nás upozornil jeden z našich čtenářů, videoplatforma Netflix nyní umožňuje i platbu v českých korunách. Základní měsíční předplatné pro jedno zařízení a SD kvalitu tak vyjde na 199 korun, standardní balíček pro dvě obrazovky v HD kvalitě stojí 259 korun.

Za službu nazvanou Premium, která zahrnuje čtyři zařízení a nabízí i snímky v Ultra HD (4K) rozlišení, pak zájemci zaplatí 319 korun. Možnost sledování Ultra HD obsahu ale záleží také na kvalitě internetového připojení a možnostech na straně zákazníka.

Jak informoval server Rozhlas.cz, od začátku září se v nabídce Netflixu objevily téměř tři desítky nových filmových titulů. Jedná se o starší i novější snímky a některé jsou doplněny i českými titulky.

V nabídce Netflixu se nově objevily namátkou například filmy Spojenci s Bradem Pittem a Marrion Cotillard, Obhájce s Matthewem McConaugheym, Ospalá díra s Johnnym Deppem nebo držitel Oscara, snímek Neúplatní. S českou podporou, tedy lokalizací formou titulků, jsou k dispozici filmy Funny Girl (1968), trilogie Mumie a Král Škorpion z roku 2002, Stealth: Přísně tajná mise (2005), Sedm let v Tibetu (1997), Blázni ve vězení (1980) a Maximální riziko (1996), píše se v citovaném článku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).