Hlavní navigace

Nova a Markíza to znovu zkusí se Superstar, nasadí ji na jaře

2. 12. 2019

Sdílet

Superstar Autor: TV Markíza

Na začátku roku 2020 se do vysílání Novy a Markízy opět vrátí talentová soutěž Superstar. Aby stanice další ročník trochu osvěžily, rozšiřují počet porotců na pět. Stálicí poroty je zpěvák Paľo Habera, kterého doplní moderátor Leoš Mareš, herečka Patricie Pagáčová (Solaříková), zpěvačka Monika Bagárová a hudebník Marián Čekovský.

Paľo Habera je se Superstar spojený už 15 let, Leoš Mareš moderoval několik ročníků a Monika Bagárová se v soutěži umístila pátá před deseti lety. Patricie Solaříková se na Nově objevuje v Ulici, Marián Čekovský spolupracoval například s Richardem Müllerem nebo IMT Smile.

Vítěze ročníku 2020 čeká výhra v hodnotě 75 tisíc eur, respektive dvou milionů korun. Předchozí ročník Superstar se vysílal na jaře 2018.

Přečtěte si také - Co chystají televize: boj s obezitou, soutěž pekařů i návrat seznamky pro farmáře

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 12. 2019 10:17

  bez přezdívky

  Není náhodou podmínkou, že musí porotce umět zpívat? Leoš Mareš neumí ani zpívat ani repovat, je to takový vypravěč textu a ještě špatný.... Dále si myslím, že sledovanost bude mizerná....

 • 3. 12. 2019 13:51

  KarelE

  S ohledem na to, kolik se mu dlouhodobě daří prodat CD a kolik se prodá vstupenek na jeho "koncerty", si troufám říci, že značná část populace České republiky váš názor nesdílí. Jinými slovy - zpěvák to je a do té poroty patří. Obzvláště pokud se podíváte na popularitu některých porotců z minulosti, tak zjistíte, že vlastně z řady nevybočuje.

  Ale to je v pořádku, každý člověk má jiný vkus. Že se nám dvěma jeho zpěv nelíbí nic nezmění na tom, že koncerty má vyprodané. Ono to není jen o zpěvu, to by třebas Madona neměla šanci. Ono je to i o charismatu a herectví. Já těmhle vystoupením proto místo "koncert" říkám "performance" a místo "zpěvák/zpěvačka" říkám "performer". A jako performer je Leoš Mareš dobrý. Hodně dobrý.

 • 3. 12. 2019 18:16

  bez přezdívky

  Celé (nejen) zábavné odvětví je v první řadě o kontaktech. Říká se tomu výtah. Známý vytáhne nahoru bezejmenného a buď se uchytí a nebo se vytasí další eso, tedy kvalitativně dvojka, ze které se marketingovými čáry vnukne představa, že se jedná o eso a vůbec nezáleží na tom, že zpěvák neintonuje, herec působí prkenně.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).