Hlavní navigace

Nova sází na jistotu. Na podzim připravila jen minimum programových novinek a změn

7. 8. 2018

Sdílet

Alex Ruzek, TV Nova Autor: Karel Choc

Letošní podzim se na obrazovkách nejsledovanější tuzemské televizní skupiny Nova ponese ve znamení dalších pokračování divácky oblíbených sérií typu nekonečné Ulice, romantické Ordinace v růžové zahradě nebo detektivních seriálů Specialisté a Dáma a Král. 

Atraktivní seriálové novince zatím chybí název

Jedinou avizovanou seriálovou novinkou z vlastní produkce televize Nova se pro letošní podzim stal nový kriminální seriál s napínavými zločiny, k jejichž vyřešení pomůže kriminální psychologie. Televize ale zatím divákům neprozradila nejen obsazení chystaného pořadu nebo datum jeho uvedení, ale dokonce neodtajnila ani jeho název. 

Souhrn informací o podzimní novince z press kitu televize.
Autor: TV Nova

Souhrn informací o podzimní novince z press kitu televize.

V press kitu pak televize pouze doplnila, že hlavním hrdinou série bude excentrický a sarkastický profesor kriminální psychologie. Pedagog se stane poradcem týmu policejních vyšetřovatelů poté, co se na půdě jeho školy odehraje závažný zločin.

A co dál? Je to vo hviezdach…

Další programovou novinku si pro letošní podzim připravil publicistický tým televize Nova, který bude na hlavním kanále uvádět každý čtvrtek lifestylový magazín Život ve hvězdách. Jeho moderátorkou bude Petra Svoboda známá z Televizních novin, hlavní reportérkou se stane Bára Divišová. Kromě zpráv ze světa celebrit a showbusinessu by se měli na obrazovce objevovat i sami diváci. 


Autor: TV Nova

Petra Svoboda a její Život ve hvězdách.

Poslední oznámenou podzimní novinkou v programu hlavní Novy je pořad O 10 let mladší. V něm dojde pod vedením zpěvačky Moniky Absolonové ke kompletní proměně vybraných partnerských nebo kamarádských dvojic. Postarají se o ně týmy odborníků na výživu, dermatologii nebo plastickou chirurgii a vzájemným soutěžením o co nejvýraznější omlazení svých svěřenců doplní pořad prvky reality show.

Opakování je matka úspěchu

Už po páté se budou moci diváci setkat s hudební soutěží Tvoje tvář má známý hlas. Citlivějším povahám je určena nová řada dokureality Malé lásky, které sledují příběhy novorozenců z plzeňské porodnice. Osudy těch odrostlejších se bude snažit vylepšit tým moderátorky Terezy Pergnerové v dalších dílech pořadu Mise nový domov. 

V přípravě je také pokračování kuchařské soutěže MasterChef Česko, další překvapení v rámci reality show Utajený šéf nebo natáčení nové osmidílné řady kriminálky Policie Modrava.

Uvedení podzimních novinek: 

Pořad

Datum uvedení

Ulice

pondělí 20. srpna

Co na to Češi

pondělí 20. srpna

Specialisté

pondělí 27. srpna

Ordinace v růžové zahradě 2

úterý 28. srpna

Výměna manželek

středa 29. srpna

Malé lásky

středa 29. srpna

Život ve hvězdách

čtvrtek 30. srpna

Tvoje tvář má známý hlas

sobota 1. září

Dáma a Král

neděle 2. září

O 10 let mladší

podzim 2018

Mise nový domov

podzim 2018

Programová schémata jednotlivých stanic skupiny Novy pro letošní podzim, kompletní press kit s programovými novinkami i exkluzivní fotogalerii z dnešní tiskové konference naleznete na webu DigiZone v rámci zítřejšího zpravodajství. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).