Hlavní navigace

Novým produktovým ředitelem vydavatelství Internet Info je Erik Dvořák

10. 8. 2020

Sdílet

Internet Info - logo Autor: Internet Info

Vydavatelství Internet Info (vydavatel Lupy – pozn. redakce) posiluje svůj produktový tým pro rozvoj webů. V jeho čele stojí od 1. srpna Erik Dvořák, který donedávna působil na pozici šéfa Online divize vydavatelství Mladá fronta. 

Vzhledem ke komplikované situaci, ve které se vydavatelství už několik měsíců nachází, se s tímto mediálním domem rozhodl spolupráci ukončit a nastoupit na palubu Internet Infa. 

Produktový tým se rozšiřuje také o několik dalších bývalých zaměstnanců Mladé fronty. „Internet Info je mi velmi sympatická firma, kterou sleduji už dlouho, v podstatě celou svou profesní kariéru, a jsem rád, že své stávající zkušenosti ze světa online mohu uplatnit právě zde,“ říká Erik Dvořák. 

„Erikovy zkušenosti budou pro rozvoj našich webů velmi cenné. Hlavním úkolem jeho týmu bude podpořit obsahovou a inzertní stránku jednotlivých serverů, a zvýšit jak jejich návštěvnost, tak i jejich výnos,“ doplňuje Marek Antoš, ředitel vydavatelství Internet Info. 

Produktový tým se zaměří na zlepšení funkčnosti a návštěvnosti jednotlivých serverů vydavatelství tak, aby byly pro současné i budoucí uživatele ještě přívětivější. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).